Płatny Staż Managerski

Auchan Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Planowaniem i realizacją działań handlowych,

  • Wdrażaniem własnych pomysłów,

  • Analizą wyników sprzedaży i obserwacją działań konkurencji,

  • Zarządzaniem zadaniami i czasem pracy zespołu,

  • Komunikacją z zespołem i reagowaniem na bieżące sytuacje.

Wymagania

  • Dyspozycyjność min. 40 godzin w tygodniu przez okres 3 miesięcy,

  • Status studenta lub świeżo upieczonego absolwenta,

  • Chęć pogłębiania wiedzy w zakresie szeroko pojętego biznesu i handlu,

  • Pasję do ludzi oraz otwartość na relacje,

  • Gotowość do pracy w jednym z dużych miast w Polsce.

Oferujemy

Miejsce pracy: Łódź Tulipan

Magda, właśnie kończy 3 miesięczny Managerski Staż Handlowy. Ponadto studiuje zarządzanie i marketing, a po ich skończeniu, świadoma procesów biznesowych będzie gotowa do wejścia na rynek pracy. Zobaczcie sami, dlaczego Magda wybrała Auchan jako pracodawcę.

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2017

Branża / kategoria:
Praktyki / Staż, Sprzedaż / Obsługa klienta