Ślusarz narzędziowy

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź Nowe Sady

Opis stanowiska

  • Naprawa i regeneracja form wtryskowych

  • Dorabianie i adaptacja części i elementów do form

  • Obsługa maszyn: tokarki, frezarki, szlifierki do płaszczyzn

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Doświadczenie w obsłudze konwencjonalnych maszyn do obróbki skrawaniem

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Precyzja i zdolności manualne

  • Mile widziane: Uprawnienia spawalnicze

Oferujemy

  • Pracę w środowisku międzynarodowego koncernu

  • Szkolenie i przyuczenie do wymagań i specyfiki naszej branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej narzędziowni

  • Różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją

  • Pracę w wieloosobowym, doświadczonym zespole fachowców

  • Bezpieczne i stabilne zatrudnienie

  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta

Ostatnia aktualizacja:
23.02.2017

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż