Inżynier Sprzedaży Usług Serwisowych (elektrotechnika)

Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.

Opis stanowiska

  • udział w opracowywaniu i realizacji strategii sprzedażowej

  • bieżący kontakt z klientami

  • nawiązywanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientami

  • przygotowywanie ofert oraz dokumentacji przetargowej pod kątem technicznym oraz handlowym

  • współpraca ze strukturami sprzedażowymi firmy

  • prowadzenie negocjacji techniczno-handlowych oraz prezentacji produktów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana elektrotechnika, mechanika, energetyka)

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie

  • preferowane doświadczenie w sprzedaży w branży energetycznej: generacja, przesył, dystrybucja lub zasilanie zakładów przemysłowych

  • praktyczna znajomość warunków prawno-handlowych przetargów i umów krajowych

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • umiejętność prowadzenia rozmów techniczno-handlowych i prezentacji

  • gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy

  • pracę w firmie bazującej na innowacyjnych rozwiązaniach i nowoczesnych technologiach

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • stabilność zatrudnienia

  • miłą atmosferę pracy

Ostatnia aktualizacja:
17.02.2017

Energetyka / Elektronika, Inżynieria / Projektowanie, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż