PHP Developer

New-Invest

Opis stanowiska

Wynagrodzenie:

  • 8 000 zł - 15 000 zł netto na B2B; adekwatnie umowa o pracę

Wymagania

Wymagania:

  • Firma szuka osób od juniora do seniora

  • Doświadczenia w programowaniu w PHP i znajomości OOP

  • Doświadczenia w tworzeniu komercyjnych projektów z użyciem jednego z frameworków: Zend, Symfony, Laravel

  • Znajomości wzorców projektowych i stosowania dobrych praktyk

  • bardzo dobra znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych w szczególności MySQL

  • Doświadczenia w tworzeniu serwisów opartych o REST API

  • Swoboda w komunikacji w języku angielskim

Obowiązki:

  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji w technologii PHP

  • Tworzenie rozwiązań bazodanowych (MySQL, PostgreSQL)

  • Wsparcie istniejących aplikacji

Mile Widziane:

  • Doświadczenie w pracy z bazami NoSQL (Redis, Elasticsearch)

  • znajomość platformy Drupal

Oferujemy

Oferujemy:

  • prywatna opieka medyczna,

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie i od NW,

  • karta Benefit Multisport,

  • pakiet relokacyjny,

  • elastyczne godziny pracy(możesz zacząć pracę od 6.00 -11.30), okazyjna praca z domu,

  • darmowe lekcje angielskiego, dofinansowanie do wakacji,

  • częste imprezy i wyjścia integracyjne,

  • Możliwości rozwoju: pracownicy firmy biorą udział w polskich, oraz w światowych konkursach, uczestniczą w szkoleniach zagranicznych, współpracują z partnerami spółki w wielu krajach, a bardziej doświadczeni pracownicy wykładają na uczelniach, warsztatach, konferencjach.

  • Każde stanowisko w firmie zakłada w przyszłości awans,

Ostatnia aktualizacja:
04.01.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie