Doradca ds. Nieruchomości Klienta Kupującego

Expander Advisors Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Tysiące Klientów szukających nieruchomości

  • Innowacyjny model obsługi, stawiający na pierwszym miejscu potrzeby Klienta

  • System IT, który zapewni Ci przewagę nad konkurencją

  • Najlepszy system wynagrodzeń z wariantem z gwarantowaną podstawą

  • Bardzo szerokie możliwości rozwoju- jesteśmy start-up’em wewnątrz dużej organizacji

Brakuje nam tylko Ciebie.

Wymagania

Dodatkowo zapewniamy:

  • możliwość współtworzenia innowacyjnego projektu na rynku nieruchomości i finansów

  • program szkoleń oraz możliwość pracy w reprezentacyjnym oddziale

  • opiekę medyczną

  • niezbędne narzędzia pracy (notebook, telefon) oraz dostęp do benefitów

  • niepowtarzalną atmosferę pracy

Oferujemy

Podejmij wyzwanie, jeżeli:

  • jesteś przedsiębiorczy, energiczny, pełen optymizmu

  • lubisz wyznawania

  • jesteś silnie zorientowany na osiąganie ambitnych celów sprzedażowych

  • interesuje Cię rynek nieruchomości

  • masz min. średnie wykształcenie

  • chcesz się rozwijać oraz podnosić swoje kwalifikacje

  • oczekujesz stabilnej, pełnej wyzwań pracy na rynku nieruchomości

  • jesteś zorganizowany i posiadasz wysoką kulturę osobistą

Ostatnia aktualizacja:
12.12.2016

Finanse / Bankowość, Nieruchomości, Sprzedaż / Obsługa klienta