Inżynier DUR (automatyk)

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu lub działach inżynieryjnych

  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: automatyka i robotyka, mechatronika, elektrotechnika i elektronika)

  • umiejętności diagnozowania i modyfikacji programów PLC (Allan Bradley, Siemens)

  • umiejętności diagnozowania i parametryzacji falowników, serwonapędów

  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

Wymagania

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • inicjowanie i prowadzenie modernizacji i usprawnień poprawiających dostępność techniczną maszyn

  • diagnostyka i parametryzacja systemów automatycznych

  • tworzenie dokumentacji związanej z usuwaniem awarii i przeglądami

  • wsparcie przy wdrażaniu nowych technologii

  • analiza awarii, definiowanie i koordynacja działań prewencyjnych

Oferujemy

CO ZYSKUJESZ:

  • pracę w organizacji kierującej się jasnymi wartościami

  • wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia

  • udział w międzynarodowych projektach

  • możliwość rozwoju osobistego

  • pakiet świadczeń socjalnych, w tym opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

Ostatnia aktualizacja:
17.02.2019

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż