Specjalista ds. transportu i rozliczenia dostaw

MONNARI TRADE S.A.

Opis stanowiska

Obowiązki

  • odpowiedzialność za koordynację transportu towarów z importu oraz za terminową ich dostawę do magazynu głównego

  • monitorowanie i optymalizacja kosztów transportu

  • negocjowanie stawek i innych warunków współpracy z firmami spedycyjnymi

  • tworzenie efektywnego harmonogramu dostaw oraz koordynowanie zespołem przewoźników

  • tworzenie analiz i zestawień wydajnościowych i kosztowych

  • kompletacja i przekazywanie Agencjom Celnym dokumentów niezbędnych do dokonania odprawy importowej towaru

  • koordynacja płatności w związku z realizacją importu

  • dokonywanie reklamacji u spedytorów i egzekwowanie odszkodowania z firmy ubezpieczeniowej / należności celnych z UC

Wymagania

Wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane o specjalności logistyka

  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

  • biegła znajomość pakietu Office w szczególności Excel

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • odpowiedzialność

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z podmiotami zewnętrznymi

  • dbałość o jakość realizowanych zadań pod presją czasu

Oferujemy

Oferujemy

  • pracę dla znanej marki, stabilnej w swojej branży z ludźmi o wspólnej pasji

  • wsparcie zespołu i dużą samodzielność działania

  • rozwój zawodowy

Ostatnia aktualizacja:
30.11.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja