Starszy specjalista ds. zaopatrzenia

Gi Group Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres! Obecnie dla naszego Klienta – lidera w branży produkcji ciężkiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Analiza prognoz sprzedaży i produkcji pod kątem przyszłego zapotrzebowania na materiały i usługi,
  • Analiza zapotrzebowań na materiały i usługi wynikających z bieżącego planu produkcji,
  • Prowadzenie bieżącej współpracy z dostawcami i egzekwowanie dotrzymania warunków umów ramowych i zamówień,
  • Monitorowanie przebiegu realizacji zamówień, monitorowanie dostaw w drodze,
  • Zapewnienie informacji zainteresowanym komórkom organizacyjnym na temat dostępności materiałów na zlecenia produkcyjne i planowanych dostaw,
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych związanych z zakupami i zapasami w systemie SAP (zamówienia, dane podstawowe materiałów, dane podstawowe dostawców, rekordy informacyjne zaopatrzenia),
  • Zgłaszanie stwierdzonych wszelkiego rodzaju nieprawidłowości w zakresie gospodarki materiałowej,
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonych związanych z realizacją zadań Grupy Zaopatrzenia.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki logistyka, ekonomia),
  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku,
  • Znajomość aplikacji Microsoft Office (w szczególności Excel i Word),
  • Wiedza z zakresu zakupów, logistyki, handlu zagranicznego, rachunkowości i finansów,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość systemu SAP będzie mile widziana.

Oferujemy:

  • pracę w stałych godzinach 8.00 – 16.00, od poniedziałku do piątku,
  • możliwość zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, programu lojalnościowego dla pracowników oraz karty Multisport
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Logistyka