Operator wózka widłowego / Magazynier

Trenkwalder

Dobra Stryków

Opis stanowiska

  • obsługa procesów magazynowych (kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki),

  • transport wewnątrzmagazynowy,

  • przyjęcia/wydania towarów,

  • kontrola ilościowa i jakościowa towaru nadawanego do transportu.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży logistycznej lub produkcyjnej,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (warunek konieczny),

  • znajomość procesów magazynowych,

  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i sumienność.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,

  • pakiet benefitów,

  • pracę w renomowanej firmie - światowy lider firm logistycznych,

  • miejsce pracy: Dobra k. Strykowa, ul. Wodna 49.

Ostatnia aktualizacja:
14.02.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna