Menadżer Zespołu Sprzedaży

Nationale-Nederlanden

Opis stanowiska

Zapewniamy jeden z najlepszych pakietów korzyści:

  • konkurencyjne dochody (podstawa) oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od skuteczności działań Twoich oraz Twojego zespołu,

  • udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych,

  • współpracę z dużą, stabilną firmą, cieszącą się rozpoznawalnością i ogromnym zaufaniem Klientów kilkukrotnie nagrodzonej tytułem Najbardziej Przyjaznej Firmy Ubezpieczeniowej,

  • działalność w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija,

  • dobrą atmosferę i pozytywną kulturę w Nationale-Nederlanden,

  • udział w prestiżowych konferencjach sprzedaży,

  • a dodatkowo lubisz być doceniany za swoje działania? A bycie w gronie najlepszych sprawia Ci satysfakcję i napędza do dalszego działania? W Sieci Sprzedaży Nationale-Nederlanden nagradzamy najbardziej aktywnych! Dla naszych Partnerów organizujemy konkursy z nagrodami i ciekawe wycieczki. Z nami masz szansę odwiedzić Cypr, Hiszpanie, Seszele, Miami czy Wietnam.

Wymagania

Jako Menedżer Zespołu Sprzedaży będziesz:

  • Stale rozbudowywać strukturę sprzedażową

  • Realizować poprzez zespół plan sprzedaży w zakresie produktów ubezpieczeniowych, oraz inwestycyjnych

  • Budować pozytywny wizerunek firmy na rynku

  • Wspierać swój zespół w realizacji codziennych zadań

  • Odpowiadać za procesy, których celem jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klienta

  • Realnie wpływać na tworzenie i realizację strategii działań Oddziału

Oferujemy

Od przyszłego Menadżera oczekujemy:

  • minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży,

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym, prowadzeniu rekrutacji na stanowiska sprzedażowe i/lub wdrażaniu nowych współpracowników,

  • mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej,

  • gotowości do konsekwentnego rozbudowania zespołu sprzedażowego,

  • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych,

  • zaangażowania i entuzjazmu,

  • czynnego prawa jazdy kat. B,

  • gotowości do podjęcia współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą.

Ostatnia aktualizacja:
10.10.2020

Finanse / Bankowość, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia