Młodszy Koordynator Projektu

Dino Polska S.A.

Bełchatów Łęczyca Piotrków Trybunalski Radomsko Sieradz Tomaszów Mazowiecki Zgierz Łódź

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby na stanowisku Koordynatora Projektu będzie przygotowywanie oraz nadzorowanie procesu inwestycyjnego a w szczególności:

  • Opiniowanie lokalizacji pod inwestycje budowlane zgodnie z wytycznymi Spółki

  • Analiza zagrożeń dla inwestycji

  • Koordynacja pozyskiwania warunków, decyzji oraz uzgodnień branżowych niezbędnych do realizacji inwestycji

  • Sporządzanie i przestrzeganie harmonogramów inwestycji

  • Kontrola postępu prac na etapie realizacji inwestycji

  • Postępowanie zgodnie z procedurami  związanymi z zakończeniem inwestycji i oddaniem obiektów do użytkowania

Wymagania

  • Wykształcenia lub doświadczenia zawodowego kierunkowego

  • Znajomości prawa budowlanego

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Umiejętności koordynowania pracy podmiotów związanych z realizacją projektów

  • Czynnego prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych

  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych

  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, tel.)

Ostatnia aktualizacja:
11.10.2020

Architektura, Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie