Koordynator Projektu

Dino Polska S.A.

Łódź Sieradz Radomsko Piotrków Trybunalski Tomaszów Mazowiecki

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby na stanowisku Koordynatora Projektu będzie przygotowywanie oraz nadzorowanie procesu inwestycyjnego a w szczególności:

  • Opiniowanie lokalizacji pod inwestycje budowlane zgodnie z wytycznymi Spółki

  • Analiza zagrożeń dla inwestycji

  • Uzyskiwanie niezbędnych warunków, decyzji oraz uzgodnień branżowych przed rozpoczęciem fazy projektowej

  • Negocjacja w zakresie uzgodnień z gestorami mediów

  • Sporządzanie i przestrzeganie harmonogramów inwestycji

  • Kontrola postępu prac na etapie realizacji inwestycji

  • Postępowanie zgodnie z procedurami  związanymi z zakończeniem inwestycji i oddaniem obiektów do użytkowania

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego (budownictwo/ architektura)

  • Doświadczenie zawodowe związane z projektowaniem budynków oraz sieci (min. 3 lata)

  • Znajomości praw budowlanych

  • Znajomości regulacji związanych z planowaniem przestrzennym

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Umiejętności koordynowania pracy podmiotów związanych z realizacją projektów

  • Czynnego prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie notowanej na GPW

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2018

Architektura, Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie