Główny Księgowy/ Główna Księgowa

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek,

  • Przygotowywanie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników,

  • Realizowanie procesów płacowych,

  • Przygotowywanie deklaracji VAT, PIT, ZUS, US,

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, bilansów zysków i strat, cash flow,

  • Fakturowanie, obsługa rachunków bankowych, przygotowywanie danych finansowych dla Zarządu i instytucji zewnętrznych.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości,

  • Doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie,

  • Mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości/ budowlanej,

  • Uczciwość, dokładność, terminowość, komunikatywność, asertywność i umiejętność egzekwowania.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwośc rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie,

  • Pracę w zgranym i kreatywnym zespole pełnym pasji i zaangażowania,

  • Premię roczną,

  • Dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Atrakcyjne miejsce pracy.

Ostatnia aktualizacja:
08.09.2017

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki