Pracownik pomocniczy montażu

KS Service

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie pomocniczych prac montażowych na podstawie przekazanej przez przełożonego instrukcji. Do jej obowiązków należeć będzie również pakowanie produktów, oklejanie opakowań zbiorczych oraz kontrola jakości montowanych produktów.

Wymagania

WYMAGANIA

Poszukujemy osób gotowych do pracy w systemie zmianowym. W okresie wzmożonej produkcji są to dwie zmiany: 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00. W innym przypadku jest to praca na jedną zmianę, w godzinach 8:00-16:00.

Od osób zatrudnionych na tym stanowisku oczekujemy odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Zależy nam także na tym, by pracownik posiadał zdolności manualne.

Oferujemy

OFERUJEMY

Ze swojej strony oferujemy długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Proponowana stawka to 13 złotych brutto za przepracowaną godzinę. Każdemu nowemu pracownikowi gwarantujmy szkolenie przygotowujące do pracy.

Ostatnia aktualizacja:
27.05.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż