Specjalista ds. Ochrony Środowiska i BHP

Adecco Poland Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Pabianice

Zakres obowiązków i zadania na ww. stanowisku:

  • Nadzór nad przestrzeganiem wymagań w obszarze Ochrony Środowiska, wsparcie organizacji w zakresie realizacji obowiązków w obszarze;
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i Ochrony Środowiska;
  • Pozyskiwanie, weryfikacja i aktualizacja decyzji/pozwoleń/zgłoszeń w zakresie ochrony środowiska.
  • Realizacja obowiązków służby BHP wynikających z ustawy o służbie BHP;
  • Prowadzenie dokumentacji BHP i p.poż. zgodnie z polskimi regulacjami prawnymi;
  • Nadzór nad funkcjonowaniem Systemu Zarządzania ISO 14001;
  • Nadzór nad gospodarką zarządzania odpadami produkcyjnymi zakładu w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami prawnymi;
  • Dokonywanie ocen ryzyka zawodowego;
  • Prowadzenie działań w celu poprawy świadomości pracowników w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska;
  • Przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa i przygotowywanie raportów;
  • Inicjowanie i realizacja planów działań prowadzących do uzyskania celu jakim jest zero wypadków przy pracy;

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie BHP i Ochrony Środowiska
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Ugruntowana, praktyczna wiedza w zakresie obowiązujących przepisów w zakresie ochrony środowiska;
  • Znajomość norm ISO 45001 lub OHSAS 18001 i ISO 14001;
  • Uprawnienia auditora wewnętrznego systemu środowiskowego i bezpieczeństwa pracy;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Obsługa pakietu MS Office i programów specjalistycznych;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność współpracy z zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i kompetencji
  • Pracę w globalnej firmie będącej liderem na rynku
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego;
  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień;
  • Udział w pracy zespołów projektowych;
  • Opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę;
  • Dodatkowe benefity (Dofinansowanie do posiłków; Karta Sportowa)
  • Docenianie i nagrody dla pracowników w ramach licznych programów wewnętrznych
  • Szeroki zakres świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane spełniające wymagane oczekiwania prosimy o przesłanie swojego CV.

Numer referencyjny: DS/08/2020/OŚiBHP

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na okres próbny

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie

Branża / kategoria:
BHP / Ochrona środowiska