Magazynier – Operator Wózka Jezdniowego

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Załadunki / rozładunki kontenerów, wagonów, samochodów ciężarowych w oparciu o harmonogramy dostaw;

  • Obsługa terminali / skanerów ręcznych;

  • Komplementacja oraz zabezpieczenie towarów na rampach;

  • Wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji części oraz utrzymywanie porządku w magazynie;

  • Wsparcie działań związanych z obsługą napraw oraz kontrolą infrastruktury.

Wymagania

Oczekiwany profil:

  • Wykształcenie minimum zawodowe;

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w magazynie lub przy obsłudze wózków widłowych;

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane uprawnienia UDT – kat. WJO I oraz do obsługi chwytaków);

  • Sumienność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność oraz komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Doświadczenie w załadunku i rozładunku samochodów oraz doświadczenie w zakresie obsługi systemów magazynowych lub/i skanerów – mile widziane.

Oferujemy

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.

Ostatnia aktualizacja:
19.09.2018

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja