Przedstawiciel Handlowy Partnera ENEA S.A.

Your Way Sp. z o.o

Łódzkie

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych Klientów ENEA S.A.

  • raportowanie wyników sprzedaży i postępów w negocjacjach z Klientem

  • realizacja planów sprzedażowych

Wymagania

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży Energii Elektrycznej , preferowane w branży ubezpieczeniowej / telekomunikacyjnej / bankowej

  • praktyczne doświadczenie w sprzedaży i prowadzeniu negocjacji handlowych

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B - własny samochód będzie dodatkowym atutem

  • samodzielność, umiejętność organizowania czasu pracy

  • preferujemy własną działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • przejrzystą formę współpracy w oparciu o umowę o pracę / zlecenie / umowę agencyjną / działalność gospodardczą

  • konkurencyjne wynagrodzenie - najwyższe prowizje na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy + karta paliwowa / telefon służbowy

  • materiały marketingowe (wizytówki, ulotki, adres e-mail, ...)

  • wsparcie CALL CENTER – umawianie spotkań, BACK OFFICE – szybka weryfikacja umów bez zbędnej biurokracji (w ciągu kilku godzin)

  • pełne szkolenie z zakresu produktu i technik sprzedaży, dodatkowe szkolenia rozwijające umiejętności

  • pełne wsparcie sprzedaży z ramienia Partnera oraz ENEA S.A.

  • budowanie własnego portfela Klientów - wyłączność obsługiwanych Klientów

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • pracę dla jednej z największych firm Energetycznych w Polsce

  • konkursy sprzedażowe organizowane przez ENEA S.A. oraz Partnera

  • przejrzystą formę współpracy w oparciu o umowę o pracę, zlecenie,  agencyjną

NAJLEPSZE warunki współpracy dla agentów  (istniejących grup sprzedażowych)

Ostatnia aktualizacja:
16.08.2017

Branża / kategoria:
Energetyka / Elektronika, Sprzedaż / Obsługa klienta