Inżynier Procesu

RR Donnelley Global Turnkey Solutions

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie:

  • Wdrażanie nowych oraz doskonalenie istniejących procesów produkcyjnych,

  • Optymalizacja metod obsługi procesu pod kątem jakości, wydajności i kosztów,

  • Optymalizacja maszyn i narzędzi,

  • Tworzenie dokumentacji technologicznej dot. procesu produkcyjnego,

  • Organizacja pracy i nadzorowanie podległego zespołu techników,

  • Planowanie działań utrzymania ruchu, tworzenie planów konserwacji i napraw.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie techniczne,

  • 3 letnie doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym na podobnym stanowisku,

  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki, mechaniki, elektroniki,

  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów technicznych,

  • Znajomości zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Dobra znajomość Excela,

  • Podstawowa znajomość AutoCAD (rysunki 2D),

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu techników,

  • Podstawowa umiejętność prowadzenia projektów,

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z implementacją nowych procesów, instalacją nowych urządzeń oraz projektów usprawniających (mile widziane),

  • Znajomość zasad Lean Manufacturing (mile widziane),

  • Znajomość Six Sigma (mile widziane),

  • Doświadczenie w planowaniu działań utrzymania ruchu (dodatkowy atut).

Oferujemy

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rzetelnej firmie,

  • Możliwość rozwoju i ciekawych zadań,

  • Przyjazne środowisko pracy,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS).

Ostatnia aktualizacja:
10.02.2017

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż