Pracownik biurowy z j. angielskim

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-26-52220 Wynagrodzenie: 3000 - 3300 PLN

Dla naszego klienta, firmy z sektora finansowego poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika biurowego ze znajomościa języka angielskiego.

Zakres obowiązków:
- Weryfikacja transakcji finansowych w oparciu o określone procedury (firma zapewnia odpowiednie szkolenia);
- Bieżący kontakt z zagranicznymi jednostkami firmy w języku angielskim;
- Ewidencja i procesowanie danych w systemiach informatycznych.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2) - konieczność wykorzystywania języka obcego w formie mailowej i telefonicznej;
- Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów. Preferowane kierunki biznesowe, ekonomiczne, ścisłe, przyrodnicze.
- Dobra znajomość pakietu MS Office;
- Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.

Korzyści:
- Zatrudnienie w formie umowy o pracę;
- Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, lunchowa, vouchery do sklepów, bilety do kina, teatru.
- Premia roczna;
- Zakładowy Fundusz Świadczeń Pracowniczych, np. wczasy pod gruszą

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt