Pracownik Magazynu Logistycznego

Schenker Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • rozładunek, załadunek oraz lokowanie towaru w regałach magazynowych,

  • kompletację zamówień,

  • dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług.

Wymagania

Jeśli:

  • wykonujesz swoje zadania rzetelnie i dokładnie,

  • jesteś osobą uczciwą i godną zaufania,

  • przestrzegasz w pracy standardów bezpieczeństwa,

  • lubisz być częścią zespołu,

  • akceptujesz pracę zmianową,

  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe,

To właśnie Ciebie szukamy!

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • kompleksowy program wprowadzający do firmy,

  • możliwość rozwoju poprzez udział w projektach i szkoleniach,

  • pracę wśród przyjaznych i zaangażowanych ludzi,

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport).

Ostatnia aktualizacja:
28.12.2018

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna