Ajent Saloniku Prasowego

Kolporter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Rzgów

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • Stałe, gwarantowane wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne i dodatkowe.

  • W pełni urządzony i zatowarowany salonik bez konieczności wnoszenia wkładu własnego.

  • Brak kosztów, płacimy za wszystko m.in., za towar, energię, czynsz, media, itp.

  • Umowę o współpracy na czas nieokreślony.

  • Szkolenia wstępne, okresowe, e-learningowe, doradztwo specjalistów.

  • Stały i bezpośredni kontakt z Nami - zawsze możesz liczyć na Naszą pomoc.

  • Najlepszy na rynku system informatyczny do zarządzania i prowadzenia Twojego saloniku.

  • Możliwość pomocy w założeniu działalności gospodarczej.

  • Realną możliwość awansu - doceniamy naszych Partnerów i ich nagradzamy.

  • Wyselekcjonowany towar i duży zakres usług świetnie odbieranych przez klientów.

  • Otwartą politykę rekrutacyjną, docenimy Twoje doświadczenie, zaangażowanie, motywację.

Wymagania

Twoja praca polegać będzie na:

  • Bieżącej administracji Salonikiem zgodnie z naszymi standardami.

  • Zapewnieniu wysokiej jakości obsługi naszych klientów.

  • Prowadzeniu sprzedaży towarów i usług dostępnych w ofercie Kolportera.

Oferujemy

Dołącz do nas, jeśli:

  • Jesteś osobą gotową do założenia własnej działalności gospodarczej lub już ją prowadzisz

  • Chcesz rozpocząć kolejny, ciekawy etap rozwoju zawodowego.

  • Chcesz wykorzystać swoje doświadczenie zawodowe bądź zdobyć nowe ciekawe umiejętności.

  • Chcesz zyskać stały podstawowy dochód bądź dodatkowy do już prowadzonej działalności.

  • Jesteś osobą otwartą, energiczną, lubiącą kontakt i rozmowę z ludźmi.

Ostatnia aktualizacja:
21.02.2019

Branża / kategoria:
Franczyza, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta