Senior Java Developer

ASTEK Polska

Opis stanowiska

Godziny pracy: start pomiędzy 6.00 10.00

Projekt dotyczy wdrożenia nowej funkcjonalności w bankowości elektronicznej, a także funduszy inwestycyjnych i automatyzacji procesów biznesowych w backoffice.

Obowiązki

  • Praca w zespole składającym się z kierowników projektów, analityków, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności/aplikacji,

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w języku Java.

  • Tworzenie dokumentacji technicznej z wykorzystaniem Confluence, UML i Enterprise Architect,

Wymagania

Wymagania:

  • Komercyjne doświadczenie (min. 4 lata) w wykorzystywaniu wszystkich wymienionych technologii: Spring lub Java EE, Spring Data lub JPA,  Hibernate, REST

  • Dobra znajomość systemów bazodanowych (w szczególności Oracle 10g i wyżej) w zakresie: pisanie wydajnych zapytań SQL, projektowanie i tworzenie struktur danych (tabele, indeksy, etc), znajomość zagadnień związanych z transakcjami i blokadami bazodanowymi

Pozostałe:

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z integracją systemów: REST, JSON, SOAP web service, XML, XSD

  • Dobra znajomość zagadnień z obszaru technik wytwórczych typu Continuous Integration i przeglądania kodu (code review), doświadczenie z GIT, Gerrit, Jenkins (lub analogicznych)

  • Doświadczenie w zakresie audytu kodu (code review), refaktoryzacji kodu

  • Znajomość innych narzędzi / bibliotek: JAX-B, XSLT, Oracle PL/SQL

  • Znajomość metodologii realizacji projektów: Agile, Scrum i narzędzi typu Jira / Confluence

Oferujemy

  • Solidne fundamenty

  • Ambitne projekty

  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera

  • Znane marki

  • Inspirujący liderzy

  • Elastyczność

  • Dodatkowe korzyści

  • System poleceń

Ostatnia aktualizacja:
23.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie