Planista Produkcji

Gi Group Sp. z o.o.

Radomsko

Obowiązki:
- przekształcanie zleceń klienta w harmonogramy i plany produkcji
- wydanie tygodniowego planu wysyłki
- jakakolwiek inna operacja związana z przepływem produkcyjnym

Oczekiwania:
- Stopień naukowy
- Min. 5-letnie doświadczenie w podobnej roli w firmie produkcyjnej
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Niezależna organizacja czasu pracy
- Znajomość SAP będzie dodatkowym plusem

Oferujemy:
- Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłe doskonalenie kompetencji
- Praca w młodym, dynamicznym zespole
- oferujemy opiekę medyczną pracownikowi i ich rodzinie, ubezpieczeniom grupowym i korzyściami ze znalezisk społecznych

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat

Min. wykształcenie:
Tytuł / stopień naukowy

Branża / kategoria:
Produkcja