Przedstawiciel Handlowy

Schwarzmüller Polska Sp. z o.o.

Bełchatów Piotrków Trybunalski Sieradz Łódź

Opis stanowiska

  • samodzielna sprzedaż, doradztwo, obsługa i opieka klientów

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz aktywna rozbudowa obszaru sprzedaży,

  • wzrost ilości sprzedaży oraz udziału w rynku,

  • organizacja „Home-Office".

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego i (lub) angielskiego,

  • wykształcenie techniczne/handlowe,

  • prawo jazdy,

  • komunikatywność,

  • gotowość do podróżowania,

  • doświadczenie w branży pojazdów ciężarowych (użytkowych).

Oferujemy

  • ciekawą pracę w europejskim przedsiębiorstwie,

  • bardzo dobre ramowe warunki wynagrodzenia,

  • auto firmowe, telefon, komputer,

  • dużą samodzielność działania,

  • kompetentne wspomaganie poprzez „Back-Office".

Ostatnia aktualizacja:
08.06.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta