Pracownik działu Operacji Biznesowych z jęz. skandynawskim

Relyon Recruitment Sp. z o.o. Sp.k.

Opis stanowiska

W zakres obowiązków osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie wchodziło procesowanie zleceń oraz ich kontrola pod względem merytorycznym i formalnym. Osoby te będą zajmować się również współpracą z innymi zespołami w zakresie tłumaczeń, oraz wsparcia językowego.

• Z uwagi na zapewnienie pełnego pakietu szkoleń prowadzonych przez ekspertów, nie wymagamy doświadczenia korporacyjnego

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego, duńskiego, fińskiego lub norweskiego

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w zespole

  • Chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy

  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Możliwość realnego kształtowania polityki rozwoju firmy,

  • Świetną okazję do używania języków obcych na co dzień,

  • Szkolenia warsztatowe prowadzone przez certyfikowanych specjalistów,

  • Ścieżkę kariery dopasowaną do Twoich oczekiwań (ekspercka lub menedżerska),

  • Możliwość specjalizacji w obrębie sektora działalności firmy.

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony wraz z bogatym pakietem benefitów.

  • Wynagrodzenie na poziomie 5000-8000 brutto (w zależności od doświadczenia i poziomu języka)

Ostatnia aktualizacja:
03.03.2019

Branża / kategoria:
Administracja biurowa