Monter Instalacji Fotowoltaicznych

PMICombera sp. z o.o.

Bełchatów Brzeziny Kutno Łask Łęczyca Łowicz Łódź Opoczno Pabianice Pajęczno Piotrków Trybunalski Poddębice Radomsko Rawa Mazowiecka Sieradz Skierniewice Tomaszów Mazowiecki Wieluń Wieruszów Zduńska Wola Zgierz I Okolice

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych

  • Podłączenie do instalacji elektrycznej

  • Planowanie i raportowanie pracy

Wymagania

Wymagania / Oczekiwania:

  • Umiejętności techniczne

  • Zaangażowanie, rzetelność i uczciwość

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy mobilnej

  • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne

  • Prawo jazdy kat. B i uprawnienia 1kV mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet socjalny

  • Motywujący system premiowy

  • Dodatkowe wynagrodzenie dla lidera zespołu

  • Samochód techniczny dla 3 – osobowych grup monterów

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Możliwość zdobycia wiedzy technicznej

Ostatnia aktualizacja:
23.12.2018

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż