Staż w dziale jakości

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Pomoc w codziennych zadaniach dotyczących procesu reklamacji

  • Wspieranie procesu działań korygujących i zapobiegawczych

  • Analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych

  • Inicjowanie usprawnień procesowych pod kątem jakości

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem

  • Bieżące wspieranie działu produkcji

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów magisterskich/inżynierskich (preferowany kierunek: zarządzanie jakością, inżynieria produkcji)

  • Komunikatywnej znajomość jęz. angielskiego (praca z oddziałami za granicą)

  • Dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet Office, mile widziana znajomość SAP)

  • Komunikatywności, dokładności, sumienności, dyspozycyjności

Oferujemy

CO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • Możliwość poznania procesów biznesowych, logistycznych i operacyjnych wspieranych przez SAP

  • Wsparcie w kreowaniu ścieżki rozwoju osobistego

  • Pakiet świadczeń socjalnych (wczasy ,,Pod Gruszą’’, świadczenie świąteczne ,,Mikołaj’’)

  • Bezpłatną opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

Ostatnia aktualizacja:
12.04.2019

Inżynieria / Projektowanie, Kontrola jakości, Praktyki / Staż