Doradca klienta

Tesco Polska Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

• Obsługa klienta na najwyższym poziomie

• Udzielanie klientom informacji odnośnie oferty handlowej

• Naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar

• Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, zapewniamy przeprowadzenie niezbędnych szkoleń przygotowujących do pracy

Wymagania

• Zaangażowanie w pracę

• Umiejętność pracy w zespole

• Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta

• Uprzejmość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy

• Elastyczne godziny pracy

• Możliwość udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy

• Możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej pochodzi z awansów  wewnętrznych)

• Zniżkę 10% na zakupy w Tesco dla pracowników z 3-miesięcznym stażem pracy oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro

• Bony świąteczne, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy

• Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku

• Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Ostatnia aktualizacja:
31.08.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta