Lakiernik

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

Zadania:

  • Lakierowanie powierzchni płaskich, mebli i elementów meblowych

  • Wizualna ocena lakierowanych przedmiotów

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

  • Precyzyjne i dokładne wykonywanie powierzonych zadań

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe

  • Doświadczenie w lakierowaniu elementów meblowych

  • Znajomość branży oraz technologii lakierowania i materiałów

  • Dbałość o jakość i terminowość realizowanych działań

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Szkolenie wdrożeniowe

  • Bezstresową rekrutację w przyjaznej atmosferze

Ostatnia aktualizacja:
05.01.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż