Pracownik transportu - wózki ciągnikowe

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Do zadań na stanowisku należą:

  • Obsługa wózka ciągnikowego

  • Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne

  • Obsługa skanera ręcznego

  • Kompletacja i weryfikacja jakościowa oraz ilościowa podzespołów

  • Dbałość o porządek w miejscu pracy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Motywacja do pracy

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem ciągnikowym

Oferujemy

Kandydatom oferujemy:

  • Szkolenie i możliwość zdobycia uprawnień do kierowania wózkiem ciągnikowym

  • Zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu na podstawie umowy o pracę;

  • Miłą atmosferę w zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • pracę na 3 zmiany, 14 zł brutto/h + premie

CV prosimy przesyłać na adres: praca.lodz@manpower.pl bądź składać osobiście w Agencji Manpower na ul. Dąbrowskiego 238 (wejście od strony ul. Technicznej)

Kontakt 606 821 920

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2016

Branża / kategoria:
Transport / Spedycja