Inżynier budowy ds. kontraktowania

Partner S.A.

Opis stanowiska

Partner S.A. jest generalnym wykonawcą inwestycji w Grupie Murapol. Obecnie realizuje 34 projektów wielorodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 300 tys. m2.

Zakres odpowiedzialności:

  • pełnienie funkcji Inżyniera Budowy ds. Kontraktowania

  • realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem

  • ofertowanie poszczególnych prac budowlanych, poszukiwanie potencjalnych wykonawców, negocjowanie cen i warunków umowy z wykonawcami

  • prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy

  • uzyskiwanie i przygotowanie dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku o Pozwolenie na Użytkowanie oraz gromadzenie dokumentacji dla Zarządcy w związku z przekazaniem zakończonej inwestycji

  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego do Dyrekcji i Zarządu spółki

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w kontraktowaniu inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych

  • wykształcenie wyższe ze wskazaniem na profil budowlany

  • znajomość Prawa Budowlanego w praktyce

  • umiejętności negocjacyjne

  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie

  • umiejętność wyznaczania priorytetów

Oferujemy

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karty sportowe

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

  • Wyjazdy integracyjne

Ostatnia aktualizacja:
10.09.2020

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie