Pomocnik Lakiernika

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Lakierowanie samochodów,

  • Przygotowywanie farb,

  • Przygotowywanie pojazdów do lakierowania.

Wymagania

OD IDEALNEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Dyplomu technika/mechanika pojazdów samochodowych poparty doświadczeniem zawodowym (mile widziane),

  • Samodzielności,

  • Dokładności i gotowości do samodzielnej pracy,

  • Dobrej organizacji pracy,

  • Zainteresowania pojazdami marki BMW, nowinkami technicznymi, gotowości do dalszej nauki.

Oferujemy

Oferta:

  • Możliwość pracy w firmie, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie.

  • Wynagrodzenie uzależniamy od osiągniętych wyników,

  • Zapewniamy również bogate możliwości rozwoju zawodowego oraz dedykowaną ścieżkę szkoleniową.

  • Stabilne zatrudnienie

Ostatnia aktualizacja:
19.12.2016

Motoryzacja, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż