Monter Instalacji Wentylacyjnych

ESTA

Aleksandrów Kujawski Chełmża Ciechocinek Solec Kujawski Toruń Unisław Zławieś Wielka

Opis stanowiska

Co będzie w zakresie Twoich obowiązków?

  • montaż instalacji wentylacyjnych

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenia min. zawodowego

  • umiejętności posługiwania się elektronarzędziami

  • umiejętności pracy na wysokości

  • gotowości do częstych podróży służbowych

  • doświadczenia montażowego lub doświadczenia w ślusarstwie

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • pracę w zgranym zespole

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • terminowe wynagrodzenie

  • premie uzależnione od umiejętności i zaangażowania

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • możliwość szkoleń i dalszego podnoszenia własnych kwalifikacji

  • dowóz na obiekty budowlane oraz opłacone noclegi i diety

Ostatnia aktualizacja:
09.12.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż