Konsultant ds. Obsługi Klienta - połączenia przychodzące

Work Service S. A.

Łódź Zgierz Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

SZUKAMY NOWYCH PRACOWNIKÓW DO ZGRANEGO ZESPOŁU ZATRUDNIAMY OSOBY W KAŻDYM WIEKU!

  • Profesjonalna telefoniczna obsługa Klientów- połączenia  przychodzące- infolinia,

  • Doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych przez sieć komórkową.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MSOffice,

  • Dobra dykcja,

  • Komunikatywność,

  • Chęć zdobycia nowego doświadczenia,

  • Gotowość wstąpienia do zgranego Zespołu na który zawsze można liczyć,

  • Praca w systemie zmianowym zgodnie z ustalonym grafikiem.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 2600zł brutto + premie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę  od pierwszego dnia zatrudnienia

  • Kompleksowe, płatne szkolenie wstępne - 2600 zł brutto

  • Cykliczne szkolenia zapewniające swobodne wykonywanie pracy,

  • Wynagrodzenie miesięczne - nowe stawki oraz przyjazny system premiowania,

  • Prace w nowoczesnym biurze,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz referencji zawodowych,

  • Przyjazna atmosferę w pracy oraz wsparcie Zespołu,

  • Pracę w dużej, stabilnej Firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • Obecność Koordynatora w miejscu zatrudnienia,

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń grupowych, opieki medycznej w atrakcyjnych pakietach,

  • Dostęp do dedykowanej i niepowtarzalnej platformy zakupowej zawierającej rabaty

  • Vouchery do kina dla zatrudnionych oraz członków rodzin

  • Program Wyspa i szanse na dołączenie do użytkowników kart sportowych Multisport/OK System.

Ostatnia aktualizacja:
15.12.2016

Doradztwo / Konsulting, Sprzedaż / Obsługa klienta, Telekomunikacja