Mechanik Utrzymania Ruchu

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

W naszej firmie będziesz odpowiadać za:

  • zajmować się bieżącymi naprawami maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • zmieniać formaty na maszynach produkcyjnych: tubiarkach, liniach rozlewających i innych drobnych maszynach np.stemplarkach,

  • zgłaszać, raportować i usuwać wszelkie usterki, awarie oraz uszkodzenia.

Wymagania

Profil kandydata:

  • wykształcenie średnie : elektryczne, mechaniczne,

  • znajomość maszyn produkcyjnych,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia elektryczne, eksploatacyjne,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • chęć do samodoskonalenia,

  • dokładność, sumienność ,

  • spostrzegawczość, elastyczność, wytrwałość i lojalność.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • pracę w systemie 3 zmianowym,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • opiekę medyczną,

  • kartę sportową,

  • świadczenia w zakresie ZFŚS,

  • nowoczesne standardy i narzędzia,

  • pracę w strefie o wysokich standardach higienicznych.

Ostatnia aktualizacja:
23.02.2019

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż