Sprzedawca

CCC S.A.

Łódź Skierniewice

Opis stanowiska

0,5 etatu

Od Kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

  • odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość,

  • doskonałe umiejętności interpersonalne,

  • optymistyczne nastawienie do życia,

  • entuzjazm i zaangażowanie,

  • dyspozycyjność (praca na zmiany i w weekendy),

  • zainteresowanie aktualnymi trendami mody.

Wymagania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • profesjonalną, zgodną ze standardami obsługę Klienta,

  • rozkładanie i uzupełnianie towaru w salonie,

  • zwiększanie sprzedaży poprzez dbanie o satysfakcję Klientów,

  • znajomość standardów ekspozycji towaru i umiejętność ich wykorzystania,

  • dbanie o wizerunek sieci CCC,

  • czynne uczestnictwo w tworzeniu zintegrowanego i efektywnego zespołu.

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • satysfakcję zawodową,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
30.09.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta