Spedytor Międzynarodowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Organizację międzynarodowych przewozów całopojazdowych

  • Pozyskiwanie przewozów i nowych klientów, budowanie długofalowych relacji

  • Kontrolę i monitorowanie realizacji zleceń

  • Analizę i optymalizację kosztów

  • Dbałość o jakość i terminowość usług transportowych

  • Współpracę z magazynem oraz koordynowanie dokumentacji

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w branży logistycznej lub wiedza z zakresu realizacji usług transportowych

  • Mile widziane doświadczenie kierunkowe dot. TSL

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Zdolności organizacyjne

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz w działaniu

  • Dążenie do osiągania celów

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Możliwość zdobycia doświadczenia poprzez przyuczenie do zawodu

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży TSL

  • Bezpłatną opiekę medyczną - pakiet socjalny

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do składania aplikacji osobiście w biurze Adecco w Łodzi albo przesłania ich mailowo za pośrednictwem strony HRLINK.

Ostatnia aktualizacja:
03.03.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja