Analityk

Work Service S. A.

Opis stanowiska

  • Manualna obsługa procesu znacznikowania (ustawianie ręczne statusu zlecenia i wyjaśnianie detaliczne błędów)

  • Ręczne zarządzanie stanem flagi MOBILE_READY, MOBILE_WAIT

  • Manualne wyjaśnianie niespójności danych między systemem Kondor i BRM

  • Replikowanie kont oraz ładowanie not partnerskich na potrzeby procesu trial (dla każdego z 6 cykli w miesiącu)

  • Obsługa procesu wykluczania z fakturowania i dokręcania kont (powstaną nam dodatkowe strumienie wykluczeń z powodu Magnum oraz ich korelacja z kontami w relacjach – wykluczanie i przywracanie kaskadowe – konieczność prowadzenia specjalnej bazy wykluczeni dla MAGNUM

  • Działania rozwojowe, tworzenie narzędzi i niestandardowych zapytań SQL

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe/średnie – informatyczne lub pokrewne

  • Znajomość systemu UNIX/LINUX

  • Znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych

  • Bardzo dobra znajomość SQL (mile widziana PLSQL)

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Systematyczność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność dzielenia czasu pomiędzy kilka równolegle realizowanych zadań

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy ze środowiskiem ORACLE

  • Swobodne tworzenie skryptów shell (UNIX/LINUX)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na wymianę doświadczeń z zespołami eksploatującymi system BRM na świecie.

Oferujemy

  • STAWKA 26zł brutto dla pracownika,

  • praca od poniedziałku do piątku + weekendy• miłą atmosferę pracy,

  • umowa o pracę tymczasową,

  • opiekę Konsultanta Personalnego Work Service S.A. w trakcie zatrudnienia,

  • oferty promocyjne wielu partnerów firmy Work Service S.A.,• możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych na życie, ubezpieczeń NNW oraz pakietów Multi Sport.

Ostatnia aktualizacja:
24.01.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie