Samodzielny Księgowy w Dziale Rachunkowości Detalicznej (Obszar Rozliczania Aptek)

BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja oraz księgowanie wyciągów bankowych

  • Wprowadzanie i wysyłanie przelewów

  • Księgowanie kompensat wystawianych przez kontrahentów powiązanych i niepowiązanych

  • Uzgadnianie kont rozrachunków z dostawcami i odbiorcami

  • Wystawianie i uzgadnianie sald zobowiązań i należności z kontrahentami

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowany kierunek ekonomiczny/finansowy)

  • Umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Komunikatywność, wysokie umiejętności organizacyjne oraz pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dokładność, skrupulatność

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie specjalistów chętnie dzielących się wiedzą i wsparciem w pracy

  • Możliwość poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

  • Bardzo bogaty pakiet benefitów, a w nim m.in.:

    • Karta FitProfit

    • Program PULS prywatna opieka medyczna

    • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)

    • Program Wyprawki dla dzieci (szkolna, noworodkowa)

    • Bilety do kina, do teatru, na koncerty

    • Drużyna BSS – wsparcie aktywności sportowej

    • PELION WELLNESS PROGRAM program wspierający zdrowy tryb życia

Ostatnia aktualizacja:
07.01.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki