Spedytor międzynarodowy (FTL)

Logart Personnel Consulting

Opis stanowiska

  • organizowanie transportów drogowych (FTL) w relacjach międzynarodowych

  • negocjowanie cen i warunków transportu

  • dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń

  • budowanie współpracy z przewoźnikami i klientami

  • współudział w realizacji założeń budżetowych

Wymagania

  • min. dwuletnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej (FTL)

  • orientacja na rynku przewoźników i klientów

  • umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • podstawowe warunki wynagrodzenia oraz atrakcyjny system premiowy

  • pracę w firmie o znaczącej pozycji na rynku

Ostatnia aktualizacja:
23.09.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja