Inżynier Testów

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie prawidłowego przebiegu procesu wykonywania testów elementów przemienników częstotliwości średniego napięcia gwarantującego osiągnięcie wymaganej jakości;

  • Wykonywanie niezbędnych robót na stanowiskach należących do Stacji Testów;

  • Dbanie o narzędzia pracy oraz zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu aparatury kontrolno – pomiarowej;

  • Raportowanie oraz dokonywanie analizy wyników przeprowadzonych testów;

  • Dokonywanie odbioru elementów przemienników częstotliwości średniego napięcia zgodnie ze specyfikacją;

  • Wsparcie działu przy nowych opracowaniach i wdrożeniach.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia: testów, badań, pomiarów, uruchomień oraz pracy przy urządzeniach elektrycznych;

  • Znajomość zagadnień z zakresu: energetyki, automatyki, energoelektroniki i elektroniki;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym;

  • Uprawnienia SEP E+D;

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych;

  • Biegła znajomość urządzeń pomiarowych;

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;

  • Umiejętność odnajdywania przyczyn zaistniałych problemów;

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • Biegła znajomość obsługi komputera;

  • Znajomość zagadnień związanych z budową i działaniem falowników średnich napięć będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
23.07.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja