Praktykant w obszarze wsparcia supervisorów mLinii

mBank S.A.

Opis stanowiska

Będziesz miał/a okazję:

  • wspierać pracowników przy rekrutacji praktykantów do obszaru sprzedaży i obsługi w kanałach zdalnych

  • przygotowywać treści merytoryczne do projektu optymalizacji pracy konsultanta

  • przygotowywać materiały do warsztatów

  • brać udział w szkoleniach i warsztatach realizowanych dla pracowników mLinii

  • realizować zadania zlecone przez supervisorów dotyczące pracy konsultantów np. weryfikować raporty poszczególnych konsultantów, sprawdzać pracę konsultantów (odsłuchy rozmów, przygotowanie materiałów do coachingu)

  • odsłuchiwać rozmowy pod kątem sprzedażowym, prawidłowego zakładania lokat, rozmów o niezabezpieczonych produktach dla firm oraz pod kątem jakości obsługi i obowiązujący w banku standardów

Wymagania

Jeśli jesteś komunikatywną osobą, która angażuje się w powierzone zadania to być może czekamy właśnie na Ciebie. Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, bądź statusu studenta powyżej 3 roku studiów

  • mile widziana będzie wiedza z zakresu bankowości

  • swobodnego poruszania się po środowisku Windows i MS Office (szczególnie Excel i PowerPoint)

  • elastyczności w komunikowaniu się z różnego typu osobowościami

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w renomowanej instytucji finansowej

  • poznanie polityki i struktury mBanku, obowiązujących norm, przeprowadzanych konkursów, aplikacji wykorzystywanych w pracy pracowników mLinii

  • możliwość poznania programów wykorzystywanych w pracy przez supervisorów oraz konsultantów

  • poznanie obowiązujących zasad i sposobów nagradzania laureatów konkursów

  • możliwość poznania oferty produktowej mBanku

Ostatnia aktualizacja:
24.02.2017

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Finanse / Bankowość, Praktyki / Staż