Pracownik Biura Obsługi Klienta - Kasjer

DRIMPOL Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • obsługa zamówień sprzedaży i zakupu

  • wystawianie dokumentów w systemie informatycznym

  • kontrola generowanej w dziale dokumentacji, kompletowanie i archiwizowanie

  • obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego Spółki

  • rozliczanie kierowców z dokumentów i gotówki

  • planowanie tras dla kierowców w oparciu o zamówienia

  • realizowanie i dokumentowanie operacji kasowych

  • odpowiedzialność materialna za powierzone mienie

  • praca w systemie zmianowym

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość zasad gospodarki kasowej i obowiązujących w tym zakresie przepisów

  • umiejętność obsługi programów użytkowych w tym pakietu MS Office

  • preferowane wykształcenie wyższe

  • znajomość topografii województwa

  • odpowiedzialność i uczciwość

  • systematyczność i dokładność

  • komunikatywność

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • premie w ramach systemu motywacyjnego

Ostatnia aktualizacja:
31.08.2018

Administracja biurowa, Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja