Młodszy Specjalista ds. IT

Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi

Opis stanowiska

  • utrzymywanie sprawności sprzętu i systemów IT

  • wsparcie użytkowników ( IT Help Desk )

  • dbałość o bezpieczeństwo danych w systemie

  • tworzenie nowych narzędzi informatycznych i baz danych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • zdolności analityczne

  • znajomość systemów rodziny Windows

  • znajomość zagadnień sprzętowych (serwery, routery, laptopy, switch’e, drukarki)

  • wiedza na temat baz danych Oracle, SQL

  • mile widziana znajomość systemów Linux

  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

  • kreatywność

  • zdolności interpersonalne

  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów ERP

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Ostatnia aktualizacja:
22.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja