Magazynier

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • zabezpieczenie prawidłowego funkcjonowania Magazynu

  • przyjmowanie, pakowanie i zabezpieczanie materiałów, surowców i innych wyrobów dostarczanych przez zewnętrznych kontrahentów

  • obsługa skanera

  • wydawanie do zewnętrznych kontrahentów materiałów, surowców i innych wyrobów niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej

  • umiejętność organizacji czasu pracy

  • umiejętność pracy w grupie

  • umiejętność analizowania informacji

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • praca w przyjaznej atmosferze

  • praca w systemie 2-zmianowym od pon do pt

  • możliwość skorzystania z karty MultiSport w bardzo atrakcyjnej cenie

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego już od kilku złotych miesięcznie

  • opieka i pomoc dedykowanego Konsultanta

Ostatnia aktualizacja:
06.12.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna