Kierownik Zespołu

Biuro Sprzedaży

Bydgoszcz Toruń Inowrocław Nakło Nad Notecią Solec Kujawski Świecie Włocławek Golub Dobrzyń Ciechocinek Aleksandrów Kujawski Radziejów Brześć Kujawski Lipno Kowalewo Pomorskie Chełmża

Opis stanowiska

  • zarządzanie grupą konsultantów

  • rekrutacja nowych członków do zespołu

  • prowadzenie szkoleń oraz rozwój kompetencji doradców

  • prowadzenie szkoleń w ramach zespołu

  • wsparcie merytoryczne i operacyjne przedstawicieli na każdym etapie pracy

Wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy zespołowej

  • jesteś osobą komunikatywną i łatwo nawiązujesz kontakty

  • potrafisz dobrze zorganizować pracę swoją i zespołu

  • jesteś przedsiębiorczy i zorientowany na osiąganie celów

  • posiadasz wykształcenie minimum wyższe

Oferujemy

  • nowe, fajne znajomości w międzynarodowej firmie;

  • wysokie i stabilne dochody (od 6 tys. zł.);

  • profesjonalne wdrożenie, tak długo jak tego potrzebujesz

  • szkolenia;

  • przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego;

  • czas pracy dopasowany do Ciebie

  • dodatkowe benefity (karta multisport, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna);

Ostatnia aktualizacja:
26.05.2019

Finanse / Bankowość, Human Resources / Kadry, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta