Specjalista baz danych

Kelly Services Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zarządzanie Master Datą dostawców pod kątem jakościowym, w szczególności za oczyszczanie oraz harmonizację danych.

Wymagania

Wymagania:
Mile widziani studenci/absolwenci kierunków technicznych/ekonomicznych. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Techniczny umysł, analityczne umiejętności, a także doskonała znajomość Excela oraz języka angielskiego to wszystko, co kwalifikuje Cię do objęcia tego stanowiska.

Oferujemy:
Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12-stu miesięcy. Poza wynagrodzeniem podstawowym, atrakcyjne świadczenia pozapłacowe. Prace z takimi programami jak SAP oraz Ariba. Możliwości rozwoju w czołowej firmie z branży farmaceutycznej.

Ostatnia aktualizacja:
28.09.2017

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Informatyka / Administracja