Pracownik Biura Konstrukcyjnego

ARMA

Opis stanowiska

  • realizacja bieżących zamówień

  • przygotowywanie ofert handlowych (w tym ofert z wizualizacją w programach typu AutoCad, Inventor)

  • tworzenie projektów konstrukcji

  • pomoc techniczna i doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu

  • obsługa telefoniczna i mailowa klientów

  • podtrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami

  • całościowa opieka nad prowadzonymi projektami (od kontaktu z klientem, przez wykonanie oferty, po nadzór nad wykonawstwem fizycznym konstrukcji)

  • pozostałe czynności biurowe

Wymagania

  • umiejętność płynnej pracy w programach Autodesk Autocad, Inventor

  • znajomość rysunku technicznego i nomenklatury technicznej

  • obsługa komputera w stopniu zaawansowanym (środowisko Windows, MS Office)

  • zaangażowanie w pracę, otwartość na rozwój, rzetelność, sumienność oraz dokładność w powierzonych zadaniach

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

  • mile widziana znajomość programów handlowo-magazynowych (Subiekt, Optima)

  • umiejętność dostosowania się do obowiązujących w firmie procedur i zasad

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • ciekawe i różnorodne zadania

  • możliwość rozwoju i doskonalenia posiadanych umiejętności

  • pracę w miłej atmosferze

Ostatnia aktualizacja:
16.03.2019

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Sprzedaż / Obsługa klienta