Nastawiacz Maszyn

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A

Pabianice

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • obsługa, kontrola maszyn i procesu produkcyjnego,

  • korekty ustawień maszyn i usuwanie podstawowych problemów związanych z procesem,

  • efektywne wykorzystywanie materiałów do produkcji,

  • utrzymywanie odpowiedniego stanu technicznego i czystości maszyn,

  • aktywny udział w grupach usprawniających,

  • czynny udział w pracach modernizacyjnych, prewencyjnych i remontowych,

  • wykonywanie pracy zgodnie z przepisami BHP, oraz obowiązującymi procedurami i normami.

Wymagania

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, techniczne,

  • zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze mechaniki, mechatroniki, automatyki,

  • dokładność, sumienność, zdolności manualne, rzetelność,

Oferujemy

  • umowę o pracę na okres próbny,

  • wysokie wynagrodzenie 3200-3800 zł

  • możliwość przejęcia przez firmę po pierwszym miesiącu zatrudnienia,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,

  • dodatki za pracę,

  • kartę FitSport.

Ostatnia aktualizacja:
19.09.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja