Restaurant Worker

KFC Łódź Sukcesja

Opis stanowiska

Zdobądź doświadczenie zawodowe w międzynarodowej sieci restauracji KFC!

Oferujemy

Pracę na stanowisku Pracownik Restauracji w restauracji KFC Sukcesja Łódź oraz:

- pakiet profesjonalnych szkoleń

- ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę

- przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów

- możliwość rozwoju i awansu, w KFC potrafimy docenić pracowników - 85% kadry managerów wywodzi się z pracowników załogi

- grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb – dzięki temu połączysz pracę z innymi swoimi zajęciami

- atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy

Ostatnia aktualizacja:
15.12.2016

Branża / kategoria:
Gastronomia / Catering